Przewodnik po Irlandii

 

POWER UE poziom logo

Przewodnik po Irlandii

Już jest!!!

Przewodnik po Irlandii przygotowany przez uczestników praktyk zawodowej w Youghal w lipcu 2015r. dzięki projektowi ‘Sukces i nowoczesność w kształceniu zawodowym’. Projekt realizowany był na zasadach Erasmus+ a finansowany z programu POWER.

Czytaj więcej: Przewodnik po Irlandii

Spotkanie z „ Elektronikem ”

 

POWER UE poziom logo

P1011860

W ramach upowszechniania realizowanego w naszej szkole projektu „Sukces i nowoczesność w kształceniu zawodowym”, w dniu 10.11.2015r odbyło się spotkanie informacyjne naszych uczestników z uczniami Zespołu Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących w Przemyślu, którzy właśnie są w trakcie realizacji projektu. Uczniowie Anna Amarowicz i Kamil Fąfrowicz przedstawili szczegóły realizowanego przez naszą szkołę projektu.

Czytaj więcej: Spotkanie z „ Elektronikem ”

Wielki finał

 

POWER UE poziom logo

Realizacja projektu ‘Sukces i nowoczesność w kształceniu zawodowym’ dobiega końca, przyszedł więc czas na wielki finał…
zdj0

Czytaj więcej: Wielki finał

Relacja z Irlandii

Codzienna relacja ze stażu w Irlandii już dostępna!
30.06 pierwsza grupa uczestników projektu Sukces i nowoczesność w kształceniu zawodowym wyjechała na staż do Irlandii. Uczniowie z klas II i III żywienia i fototechnika spędzą najbliższe 3 tygodnie w urokliwej nadmorskiej miejscowości Youghal. Poprzez praktyki w okolicznych miejscach pracy będą zdobywać doświadczenie zawodowe, szlifować język, a dzięki bogatemu programowi kulturowemu poznają osobliwe miejsca południowej Irlandii.
Zapraszamy do śledzenia prowadzonego przez uczniów bloga, dzięki któremu Wy również możecie dzielić to doświadczenie z nimi: www.blog.zsu-hig.edu.pl lub w zakładce Projekty unijne.
Komentarze mile widziane :)

Przygotowania do wyjazdu

POWER UE poziom logo

Przygotowanie językowe prawie dobiegło końca, aby jak najlepiej przygotować uczestników do zmierzenia się z praktykami w Irlandii część zajęć odbyła się w „naturalnym środowisku” dla każdej z grup zawodowych- fototechnicy ćwiczyli umiejętności językowe w szkolnym studio fotograficznym, natomiast uczniowie klasy ŻG w pracowni gastronomicznej.

Czytaj więcej: Przygotowania do wyjazdu

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu