Pełni nowych doświadczeń

Pełni nowych doświadczeńUczniowie Zespołu Szkół Usługowo – Hotelarskich i Gastronomicznych im. Armii Krajowej z Przemyśla od 18 stycznia do 08 lutego 2020 roku odbywali trzytygodniowy staż zagraniczny w Tralee w Irlandii. Staż był kulminacją realizowanego przez szkołę projektu „Praktyka w Irlandii drogą do sukcesu zawodowego” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego PO WER na zasadach programu Erasmus+. Kwota finasowania projektu wyniosła 381 431.34 PLN.

Czytaj więcej: Pełni nowych doświadczeń

Pełni nowych doświadczeń z Irlandii

Uczniowie Zespołu Szkół Usługowo – Hotelarskich i Gastronomicznych im. Armii Krajowej z Przemyśla od 18 stycznia do 08 lutego 2020 roku odbywali trzytygodniowy staż zagraniczny w Tralee w Irlandii. Staż był kulminacją realizowanego przez szkołę projektu „Praktyka w Irlandii drogą do sukcesu zawodowego” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego PO WER na zasadach programu Erasmus+. Kwota finasowania projektu wyniosła 381 431.34 PLN.

Czytaj więcej: Pełni nowych doświadczeń z Irlandii

Irlandia regulamin

Proszę zapoznać się z regulaminem praktyk w Irlandii.

Regulamin (.pdf)

#erasmusdays

#erasmusdays10 października nasza szkoła po raz pierwszy brała udział w oficjalnych światowych obchodach Erasmus Days.
Erasmus+ to program dzięki któremu nasi uczniowie mogą brać udział w zagranicznych stażach, a ponieważ w tym roku mija 5 lat odkąd dołączyliśmy do społeczności Erasmusa postanowiliśmy świętować podwójnie. Jak?

Czytaj więcej: #erasmusdays

Targi Audio-Video

Targi Audio-VideoW ramach projektu „Praktyka w Irlandii drogą do sukcesu zawodowego, w dniach 23-24 maja 16 uczniów naszej szkoły po raz trzeci, wzięło udział w XXII Targach Sprzętu Fotograficznego Filmowego, Audio-Video oraz Technologii Multimedialnych w Łodzi. To prawdziwa gratka dla naszej młodzieży oraz dziennikarzy, blogerów i pasjonatów piszących i zajmujących się fotografią, filmowaniem oraz nowymi technologiami wykorzystywanymi przy obróbce zdjęć i obrazu.

Czytaj więcej: Targi Audio-Video

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu