Staż w Irlandii

Irlandia 2019W ramach projektu Praktyka w Irlandii drogą do sukcesu zawodowego współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) - 18 osobowa grupa uczniów z ZSU-HiG w Przemyślu odbyła zagraniczny staż w Irlandii. Stażyści od 7 do 27 lipca tego roku przebywali w miejscowości Trallee.
Młodzież na miejscu miała zapewnione noclegi u rodzin goszczących, a staż realizowany był, zgodnie z założonym dla danego zawodu, programem stażu w hotelach, kuchniach hotelowych i restauracyjnych oraz biurach turystycznych.

Czytaj więcej: Staż w Irlandii

Regulaminem praktyk

Proszę się zapoznać z Regulaminem praktyk 2019

POWERGEDON 2019

POWERGEDON 2019Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji zaprosiła przedstawicieli Zespołu Projektowego z ZSU-HiG do udziału w III edycji wydarzenia pn. POWERGEDON, które odbyło się w dniach 3-5 czerwca 2019 r. w Pałacu i Folwarku w Łochowie k. Warszawy. Nauczyciele godnie i wytrwale reprezentowali szkołę w konferencji nt. „Innowacje społeczne i współpraca międzynarodowa w edukacji”, prowadzonej przez Pana Marka Zająca oraz w Olimpiadzie POWERGEDON czyli zmaganiach sportowych drużyn.

Czytaj więcej: POWERGEDON 2019

Wycieczka do Krakowa

Wycieczka do Krakowa.W ramach realizowanego projektu „Praktyka w Irlandii drogą do sukcesu zawodowego”, 12 kwietnia 2019r. 18 osobowa grupa młodzieży z ZSU-HiG w Przemyślu wraz z 2 opiekunami, uczestniczyła w wycieczce do Krakowa. Celem wycieczki było: poznanie zabytków, przedstawionych przez przewodnika, również w j. angielskim (barbakan, pomnik Matejki, grunwaldzki, kościół św. Floriana, brama floriańska, dom Jana Matejki, kościół Mariacki, św. Wojciecha, Collegium Novum, pomnik Mikołaja Kopernika), podróż po zabytkowych obiektach hotelarskich (Hotel pod Różą) i gastronomicznych (Piwnica pod baranami, Wierzynek, Jama Michalikowa, restauracja u Pęcherza).

Czytaj więcej: Wycieczka do Krakowa

Rekrutacja „Praktyka w Irlandii"

POWER UE poziom logo

Projekt „Praktyka w Irlandii, drogą do sukcesu zawodowego” realizowany ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ 2018-1-PL01-KA102-048335

 

Informujemy, że w styczniu 2019 rozpocznie się rekrutacja 2 grupy młodzieży do wyjazdu na praktykę zawodową do Irlandii. Staż zagraniczny realizowany będzie w ramach Projektu pt. „Praktyka w Irlandii, drogą do sukcesu zawodowego” przez Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu, a finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Czytaj więcej: Rekrutacja „Praktyka w Irlandii"

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu