Test Irlandia

TERMIN TESTU ORAZ ROZMOWY DO PROJEKTU IRLANDZKIEGO

Informujemy, że test oraz rozmowa po angielsku będące częścią rekrutacji do projektu „Nowoczesna edukacja krokiem do Europy” odbędą się w następującym terminie:

  1. Grupa fotograficzno-reklamowa – 27.04 o godz. 9.00 w sali d1E (sektor językowy)
  2. Grupa hotelarsko-turystyczna – 27.04 o godz. 11.00 w sali d1E (sektor językowy)

Najpierw nastąpi część pisemna, a potem krótka rozmowa.

Przypominamy, że zagadnienia, które pojawią się na teście i w trakcie rozmowy są dostępne tutaj: Rekrutacja Irlandia

POWODZENIA I DO ZOBACZENIA!

Konkurs filmowy

NOWY ZESPÓŁ SZKÓŁ USŁUGOWO HOTELARSKICH I GASTRONOMICZNYCH 3Zespół Szkół Usługowo – Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu oglasza konkurs multimedialny: "Reklama mojej szkoły".

Zapoznaj sie z regulaminem (.pdf) i weź udział.

 

Rekrutacja Irlandia

Z wielką przyjemnością informujemy, że rusza rekrutacja drugiej gupy uczniów naszej szkoły, którzy w 2022 roku będą mogli wyjechać do Irlandii na 3 tygodniowe praktyki w ramach projektu „Nowoczesna edukacja krokiem do Europy” finansowanego z programu POWER a realizowanego na zasadach Erasmus+.
Rekrutacja dotyczy uczniów kształcących się na kierunkach: technik reklamy, technik fotografii i multimediów, technik organizacji turystyki oraz technik hotelarstwa.

Czytaj więcej: Rekrutacja Irlandia

Żołnierze Wyklęci

1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. W tym roku (z powodu pandemii) nie odbędzie się uroczysta akademia. Jednak chcemy uczcić pamięć Tych, których próbowano skazać na zapomnienie. Oddać cześć Tym, którym za życia (i często po śmierci) tej czci pozbawiano. Niech o heroicznej postawie Żołnierzy Wyklętych przypomni prezentacja przygotowana przez uczennicę klasy 2fr- Klaudię Dykas.

Czytaj więcej: Żołnierze Wyklęci

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu