Przemyśl jest PRZE!-dsiębiorczy

revas 4

W dniu 31.01.2023r. zakończyła się I edycja zajęć dodatkowych dla uczniów biorących udział w przedsięwzięciu pn. "PRZEMYŚL JEST PRZE!DSIĘBIORCZY" realizowanych w ramach projektu 'RAZEM ZMIENIAMY PRZEMYŚL" realizowanego w ramach Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014-2021 z programu Rozwój Lokalny. Uczniowie od września 2022r. do stycznia 2023r. ze wszystkich szkół ponadpodstawowych w Przemyślu brali udział w branżowych symulacjach biznesowych firmy REVAS. Koordynatorem projektu jest Pan Rafał Porada - kierownik Biura Informatycznego Urzędu Miasta w Przemyślu.

Czytaj więcej: Przemyśl jest PRZE!-dsiębiorczy

Dzień otwarty

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych wraz z rodzicami i nauczycielami na Dzień Otwarty Szkoły w dniu 27 kwietnia 2023 roku w godzinach od 9.00 do 14.00

Odwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną szkoły, obejrzeć profesjonalnie wyposażone pracownie zawodowe.

Nasi uczniowie i nauczyciele przygotowali na ten dzień wiele atrakcji i niespodzianek.

Wiosenne spotkanie z Poezją

20230316 113928

16 marca 2023 r. w Klubie Piwnice CK w Przemyślu polonistki, Bernardyna Banaś i Justyna Wasilewska z Zespołu Szkół Usługowo Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu, w ramach Światowego Dnia Poezji zorganizowały Wiosenne Spotkanie z Poezją. Bohaterkami spotkania były poetki Agata Lalik, Teresa Paryna, Krystyna Perlak i Małgorzata Stankiewicz. W przedsięwzięciu uczestniczyli nauczyciele i uczniowie przemyskich szkół podstawowych i średnich. Gospodarzem spotkania i jego dobrym duchem była Jolanta Nowak.

Czytaj więcej: Wiosenne spotkanie z Poezją

Dzień Chorych

dps

Dnia 21 lutego 2023r. uczniowie klasy 1 Tfr wraz z s. Moniką Sołowiej i panią Dorotą Bijan udali się do Domu Dziennego Pobytu dla osób starszych prowadzonego przez CARITAS Archidiecezji Przemyskiej przy ul.Generała J.Jasińskiego 15a.
Uczniowie przygotowali dla osób tam przebywających pantomimę pod tytułem „Ręce” oraz drobne upominki z okazji Światowego Dnia Chorych, który jest obchodzony 11 lutego.

Czytaj więcej: Dzień Chorych

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu