Paczka dla Ukrainy

ukraina

Miło nam poinformować, że w ramach organizowanej przez Szkolne Koło Caritas akcji PACZKA DLA UKRAINY udało się zrobić 14 paczek, które trafiły do Caritas Archidiecezji Przemyskiej a następnie do rodzin z Ukrainy. Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły, za podarowane produkty żywnościowe, artykuły higieniczne, pielęgnacyjne oraz środki finansowe niezbędne do zrobienia paczek.

Czytaj więcej: Paczka dla Ukrainy

Warsztaty myślenia

warsztatyW dniu 6.04.2022 r. gościliśmy w naszej szkole doradcę zawodowego Panią Ewę Dybek z Wojewódzkiego Urzędu Pracy, która prowadziła warsztaty dla kl 3tfr gr reklamy na temat sztuki kreatywnego myślenia.
Uczniowie wykonywali wiele praktycznych ćwiczeń, których celem było wzbudzanie kreatywności i motywacji do pracy. Uczestnicy tworzyli własne kreatywne plakaty, na których umieszczali swoje marzenia, zainteresowania, cele życiowe i zawodowe.

Czytaj więcej: Warsztaty myślenia

Rekrutacja grupy hotelarsko-turystycznej

FE POWER poziom pl 1 rgb

Mamy fantastyczną wiadomość!!!


Właśnie ruszyła rekrutacja uzupełniająca dla uczniów Technikum z kierunku hotelarsko-turystycznego do projektu "Nowoczesna edukacja krokiem do Europy" dzięki któremu możecie wziąć udział w trzytygodniowych praktykach w Irlandii :-)

 

Czytaj więcej: Rekrutacja grupy hotelarsko-turystycznej

Fundusze europejskie

funduszeW dniu 15 marca klasa 3fr grupa reklamy uczestniczyła na terenie naszej szkoły w spotkaniu z pracownikiem Przemyskiego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich.

Uczniowie zostali zapoznani z zagdanieniami dotyczącymi:

Czytaj więcej: Fundusze europejskie

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu