Zapraszamy do obejrzenia filmów o szkole.

 

 

 

Przemyskie Pola Nadziei

logo ok

Pola Nadziei to idea stworzona przez Marie Curie Caneer w Wielkiej Brytanii w 1948r. Ideą programu jest pozyskiwanie funduszy na tworzenie i utrzymanie hospicjów, a także edukacji i uwrażliwienie społeczeństwa na los terminalnie chorego człowieka.

Czytaj więcej: Przemyskie Pola Nadziei

Festiwal Kuchni Dworskiej

20160312 112115Uczennice klasy II tżg: Klaudia Błońska i Małgorzata Lechowicz zakwalifikowały się do finału II Międzynarodowego Festiwalu Kuchni Dworskiej imienia Hanny Szymanderskiej, który odbył się 12.03.2016 roku w Zamku Dubiecko.

Czytaj więcej: Festiwal Kuchni Dworskiej

Zakochani w Przemyślu

logozakoch14 lutego 2016 roku członkowie PRZEMYSKIEGO KLASTRA TURYSTYCZNEGO (do którego należy nasza szkoła) przygotowali imprezę ZAKOCHANI W PRZEMYŚLU. Nie tylko uczczono Dzień Zakochanych, przede wszystkim celem tego przedsięwzięcia była aktywizacja i przedstawienie podmiotów działających w klastrze oraz zaprezentowanie ich działalności mieszkańcom miasta oraz przyjezdnym.

Czytaj więcej: Zakochani w Przemyślu

Dobrze zaprojektowana szkoła

poziom JPGMiło nam poinformować, że biorąc udział w konkursie „Projekt z klasą” nasza szkoła znalazła się w elitarnym gronie placówek, które w szczególny sposób dbają o rozwijanie umiejętności kluczowych swoich uczniów i została uhonorowana tytułem „Dobrze ZaPROJEKTowana Szkoła”.

Czytaj więcej: Dobrze zaprojektowana szkoła

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu