Zapraszamy do obejrzenia filmów o szkole.

 

 

 

TYDZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Obraz 393

W listopadzie obchodziliśmy kolejny już raz Światowy Tydzień Przedsiębiorczości - Biznes przy tablicy. Z tej okazji nauczyciele przedsiębiorczości zorganizowali spotkania z przedstawicielami różnych instytucji i firm. Na lekcje przedsiębiorczości i przedmioty ekonomiczne do różnych klas zostali zaproszeni:

Czytaj więcej: TYDZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ KARIERY

Obraz 347

W dniach 19-23.10.2015r. obchodziliśmy w szkole Ogólnopolski Tydzień Kariery. Z tej okazji zorganizowane zostały różnorodne działania we współpracy z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Przemyślu oraz Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie.

Czytaj więcej: OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ KARIERY

Mistrz Ortografii

IMG 3588

16 listopada, z inicjatywy pani Bernardyny Banaś, zorganizowano kolejną edycję szkolnego dyktanda o tytuł Mistrza Ortografii Zespołu Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu.
W konkursowe szranki stanęło 15 uczniów naszej szkoły. Wszystkich pokonała i tytuł MISTRZA ORTOGRAFII ZSU-HiG w roku szkolnym 2015/2016 zdobyła Dominika Rywak. Z kolei WICEMISTRZEM została Anna Amarowicz. Tegoroczne hasło przewodnie dyktanda brzmiało ,,Bolesław Prus i jego powieśćˮ. Gratulujemy!!!

Wyróżnienie w Konkursie

20151130 095821

30 listopada w Przemyskiej Bibliotece Publicznej, odbyło się podsumowanie KONKURSU NA PREZENTACJĘ MULTIMEDIALNĄ. W konkursie "Bolesław Prus – dziennikarz, pisarz, społecznik" wzięły udział uczennice klasy 2 tfr: Kinga Boryło, Bernadetta Fedyk, Adrianna Popkiewicz i Wiktoria Wolańska.

Czytaj więcej: Wyróżnienie w Konkursie

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu