Zapraszamy do obejrzenia filmów o szkole.

 

 

 

Listopadowa Kwesta

1W święto Wszystkich Świętych 1 listopada 2018r. uczniowie naszej szkoły należący do Wolontariatu Szkolnego Koła Caritas, udali się na kwestę przy cmentarzu głównym ul. Słowackiego. Zbierali datki do puszek przy trzech bramach: od Hadesu, PGK i ul. Słowackiego.
W tym roku wyjątkowo pogoda dopisała, co miało wpływ na dużą liczebność osób odwiedzających pomniki swoich zmarłych. Ludzie chętnie włączali się w tę charytatywną akcję wrzucając do puszek pieniądze, a w zamian otrzymywali od uczniów pamiątkowe naklejki i szczere podziękowania z dużą dawką uśmiechu.

Czytaj więcej: Listopadowa Kwesta

W blasku jubileuszu Niepodległości

W BLASKU JUBILEUSZU WOLNOŚCIW naszym mieście trwają obchody jubileuszu 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Wiele instytucji podejmuje różne działania, by uczcić tę wyjątkową rocznicę w nadsańskim grodzie. We wspólne świętowanie włączyła się również młodzież naszej szkoły.

Czytaj więcej: W blasku jubileuszu Niepodległości

Z pieśnią do Niepodległości

Z pieśnią do Niepodległości6 listopada 2018 roku, odbyła się III edycja Konkursu Piosenki i Pieśni Patriotycznej – Z pieśnią do niepodległości. W konkursowe szranki stanęło 43 uczestników z podkarpackich szkół.

Czytaj więcej: Z pieśnią do Niepodległości

Akcja Poboru Krwi

2Akcja Poboru Krwi9 października, z okazji „100-lecia Garnizonu Przemyśl”, młodzież naszej szkoły wzięła udział w Akcji Poboru Krwi na przemyskim Rynku. Organizatorami tego wydarzenia było Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie oraz działający przy 5 batalionie strzelców podhalańskich Klub Honorowych Dawców Krwi „Żołnierski Dar”.

Czytaj więcej: Akcja Poboru Krwi

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu