Zapraszamy do obejrzenia filmów o szkole.

 

 

 

Akcja Poboru Krwi

2Akcja Poboru Krwi9 października, z okazji „100-lecia Garnizonu Przemyśl”, młodzież naszej szkoły wzięła udział w Akcji Poboru Krwi na przemyskim Rynku. Organizatorami tego wydarzenia było Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie oraz działający przy 5 batalionie strzelców podhalańskich Klub Honorowych Dawców Krwi „Żołnierski Dar”.

Czytaj więcej: Akcja Poboru Krwi

Słodkie pierniki

słodkie piernikiW sobotę, 27 października, na przemyskim Rynku odbyły się obchody z okazji 100-rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę oraz 100-lecia utworzenia Garnizonu Przemyśl. W uroczystości patriotyczne włączyła się również nasza szkoła.

Czytaj więcej: Słodkie pierniki

The Double-cross Dance

The Double-cross DanceW dniu 30.10.2018 po raz drugi gościliśmy w naszej szkole teatr Wild West z Krakowa. Aktorzy, Mike Marcinkowski z USA oraz Monika Krawczyk, zaprezentowali nam anglojęzyczny spektakl „The Double-cross Dance” .
Ta pełna humoru i jednocześnie pouczająca komedia przedstawiała historię pełnej meandrów przyjaźni nastolatków. Znajomość Jeremiego i Alex zostaje poddana poważnej próbie w chwili, kiedy muszą zmierzyć się z prawdą i przyznać do swoich uczuć oraz popełnionych błędów.

Czytaj więcej: The Double-cross Dance

Dzień Nauczyciela

12 października 2018 roku odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie z klas 3ZWF i 2FMP pod opieką pani Henryki Cichońskiej, w zabawny sposób przedstawili charakterystyczne rodzaje „szkolnych ziółek”. Tańcem, ludową piosenką i wierszem podziękowali nauczycielom za ich trud włożony w edukację i wychowanie.

Obejrzyj film o tej uroczystości.

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu