Zapraszamy do obejrzenia filmów o szkole.

 

 

 

POWERGEDON 2019

POWERGEDON 2019Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji zaprosiła przedstawicieli Zespołu Projektowego z ZSU-HiG do udziału w III edycji wydarzenia pn. POWERGEDON, które odbyło się w dniach 3-5 czerwca 2019 r. w Pałacu i Folwarku w Łochowie k. Warszawy. Nauczyciele godnie i wytrwale reprezentowali szkołę w konferencji nt. „Innowacje społeczne i współpraca międzynarodowa w edukacji”, prowadzonej przez Pana Marka Zająca oraz w Olimpiadzie POWERGEDON czyli zmaganiach sportowych drużyn.

Czytaj więcej: POWERGEDON 2019

Reminiscencje mijającego roku szkolnego

Reminiscencje mijającego roku szkolnegoZbliżamy się do końca roku szkolnego 2018/2019. Jedni przyjmą ten fakt z radością, inni z ulgą, jeszcze inni z nostalgią. Należy podkreślić, że kończący się rok szkolny był czasem wytężonej nauki, kształtowania osobowości, zdobywania umiejętności i rozwoju talentu. Swoje uzdolnienia uczniowie zaprezentowali w konkursach powiatowych, regionalnych, wojewódzkich i ogólnopolskich. Część z nich zwieńczona została sukcesami. Szczególną aktywnością i osiągnięciami wyróżnili się:

Czytaj więcej: Reminiscencje mijającego roku szkolnego

Wystawa obrazów Martyny Mazur

Wystawa obrazów Martyny Mazur16 maja 2019 roku, podczas Dnia Otwartego, pracownia D 25 zamieniła się w galerię obrazów. Na wystawie można było podziwiać prace plastyczne Martyny Mazur z klasy 1 tfr. Autorka zaprezentowała pejzaże inspirowane poezją, portrety oraz grafikę.

Czytaj więcej: Wystawa obrazów Martyny Mazur

Wycieczka do Krakowa

Wycieczka do Krakowa.W ramach realizowanego projektu „Praktyka w Irlandii drogą do sukcesu zawodowego”, 12 kwietnia 2019r. 18 osobowa grupa młodzieży z ZSU-HiG w Przemyślu wraz z 2 opiekunami, uczestniczyła w wycieczce do Krakowa. Celem wycieczki było: poznanie zabytków, przedstawionych przez przewodnika, również w j. angielskim (barbakan, pomnik Matejki, grunwaldzki, kościół św. Floriana, brama floriańska, dom Jana Matejki, kościół Mariacki, św. Wojciecha, Collegium Novum, pomnik Mikołaja Kopernika), podróż po zabytkowych obiektach hotelarskich (Hotel pod Różą) i gastronomicznych (Piwnica pod baranami, Wierzynek, Jama Michalikowa, restauracja u Pęcherza).

Czytaj więcej: Wycieczka do Krakowa

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu