Zapraszamy do obejrzenia filmów o szkole.

 

 

 

Konkurs Biblioteki szkolnej

IMG 78898 stycznia nastąpiło uroczyste rozstrzygnięcie konkursu szkolnego na Reklamę książki lub biblioteki. Konkurs biblioteka szkolna ogłosiła w listopadzie 2019 roku. Każdy uczeń naszej szkoły miał możliwość zaistnieć i wykazać się kreatywnością. W przedsięwzięciu wzięło udział 36 uczniów. Dyrekcja szkoły wręczyła uczniom nagrody ufundowane przez patronów konkursu Centrum Budownictwa i Ogrodnictwa "EREM", spółkę Poli-Pap oraz Księgarnię LIBERA.

Czytaj więcej: Konkurs Biblioteki szkolnej

Konkurs fryzjerski

konkursDnia 11 grudnia 2019 roku odbył się w Naszej Szkole X Konkurs Fryzjerski pt. „Wyobraźnia – klasa - styl: Pokaż na co cię stać”. W konkursie wzięło udział 12 uczniów z klas 1-3 branżowej szkoły I stopnia.
Jury w składzie:
pani Anna Machunik – przewodnicząca,

Czytaj więcej: Konkurs fryzjerski

Irlandia regulamin

Proszę zapoznać się z regulaminem praktyk w Irlandii.

Regulamin (.pdf)

Konkurs języka angielskiego

20191217 094236 W dniu 17.12.2019r. dziewięć osób, uczniów z klas pierwszych, wzięło udział w multimedialnym konkursie z języka angielskiego. Konkurs sprawdzał wiedzę uczniów o krajach anglojęzycznych takich jak Australia, Irlandia, Stany Zjednoczone oraz Wielka Brytania. Uczniowie wybierali państwo o którym chcieli pogłębić swoją wiedzę. Następnie otrzymali na platformę edukacyjną Librus opracowane przez anglistów z naszej szkoły lekcje.

Czytaj więcej: Konkurs języka angielskiego

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu