Zapraszamy do obejrzenia filmów o szkole.

 

 

 

Dni Kariery

Dni KarieryW dniach 15 października do 18 listopada 2018r. Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska i Akademickie Biuro Karier organizowało Dni Kariery dla studentów, absolwentów oraz uczniów i nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych w Przemyślu. Z tej okazji były zaplanowane rożnego rodzaje spotkania, warsztaty, prelekcje, wykłady na temat planowania przyszłej kariery zawodowej, predyspozycji zawodowych, planowania, finansowania i prowadzenia działalności gospodarczej.

Czytaj więcej: Dni Kariery

Konferencja ZUS

Konferencja ZUSW dniu 28 listopada 2018 roku w naszej szkole odbyła się konferencja na temat ubezpieczeń społecznych w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego, który realizuje szkoła tj. „LEKCJE Z ZUS”. Konferencję prowadziła przedstawicielka ZUS oddział w Rzeszowie Pani Alicja Kochanowicz - Grabuś.

 

Czytaj więcej: Konferencja ZUS

Serce w Plecaku

W dniach 14-15 listopada w Jarosławiu odbył się Ogólnopolski Festiwal Piosenki Ojczystej im. Michała Zielińskiego ,,Serce w Plecaku 2018”. Miło nam poinformować, że uczennice naszej szkoły zostały laureatkami konkursu:
Wiktoria Gaweł – II nagroda
Albina Motylewicz – III nagroda
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Dotacje i preferencyjne pożyczki

Dotacje i preferencyjne pożyczkiW dniu 19 listopada 2018 roku odbyło się w naszej szkole spotkanie dla młodzieży klas kończących na temat ”Dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz inne formy wsparcia dla osób młodych (niepracujących).
Informacji udzielał uczniom konsultant Lokalnego Punktu Informacji o Funduszach Europejskich w Przemyślu. Spotkanie adresowane było do uczniów pełnoletnich (niepracujących), którzy chcieliby uzyskać wsparcie finansowe na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Czytaj więcej: Dotacje i preferencyjne pożyczki

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu