Zapraszamy do obejrzenia filmów o szkole.

Zapoznaj się z naszą ofertą zawodów i profili:

Oferta zawodów i profiliOferta zawodów i profili  Oferta zawodów i profiliOferta zawodów i profiliOferta zawodów i profiliOferta zawodów i profili

 

 

 

Konkurs Pamiętnik Nauczyciela

Konkurs Pamiętnik NauczycielaPani Bernardyna Banaś zdobyła I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Pamiętnik nauczyciela. Blaski i cienie autorytetu nauczyciela”, zorganizowanym przez Uczelnię Państwową im. Jana Grodka w Sanoku oraz Uniwersytet Rzeszowski. Konkurs odbywał się pod patronatem: Podkarpackiego Kuratora Oświaty, Marszałka Województwa Podkarpackiego, Prezydenta Miasta Rzeszowa, Burmistrza Miasta Sanoka i Gazety Wyborczej.

Czytaj więcej: Konkurs Pamiętnik Nauczyciela

ZŁOTY MEDAL

ZŁOTY MEDAL W dniu 23 listopada br. w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu odbył się XIV Memoriał Bogusława Dziury w strzelectwie sportowym. Memoriał Bogusława Dziury to największe zawody strzeleckie w konkurencjach olimpijskich w województwie podkarpackim. W tym roku w zawodach wystartowało łącznie 191 osób. Wśród startujących byli także zawodnicy Bogusława Dziury, którzy z różnych stron Polski, a nawet z Norwegii przyjechali specjalnie na te zawody, by uczcić pamięć wybitnego trenera. Nie zabrakło także reprezentanta naszej szkoły.

Czytaj więcej: ZŁOTY MEDAL

Piękna Polska

Piękna PolskaUczennica klasy 2 FRT Joanna Gremska brała udział w konkursie fotograficznym „Piękna nasza Polska cała” zorganizowanym przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką im. J. G. Pawlikowskiego w Przemyślu. Zdjęcie jej autorstwa otrzymało wyróżnienie.

Czytaj więcej: Piękna Polska

Konkurs Poezji Religijnej

Konkurs Poezji Religijnej4 grudnia 2019 roku w Jarosławskim Ośrodku Kultury i Sztuki odbyły się eliminacje strefowe XXIX edycji Podkarpackiego Konkursu Poezji Religijnej.
W eliminacjach wzięli udział uczniowie szkół średnich z powiatów: jarosławskiego, przemyskiego, lubaczowskiego, łańcuckiego, przeworskiego i leżajskiego.

Czytaj więcej: Konkurs Poezji Religijnej

Dzień Walki z AIDS

Dzień Walki z AIDSW dniu 1 grudnia 2019 obchodziliśmy Światowy Dzień Walki z AIDS. Symbolem pamięci i solidarności z ofiarami HIV/AIDS jest czerwona wstążeczka.
W naszej szkole 2 grudnia 2019 odbyła sie akcja edukacyjna dotycząca profilaktyki HIV/AIDS. W tym dniu uczniowie otrzymywali ulotki, z których mogli dowiedzieć się o sposobach zarażenia wirusem HIV. Rozdawano w szkole symboliczne czerwone wstążeczki.

Czytaj więcej: Dzień Walki z AIDS

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu