Zapraszamy do obejrzenia filmów o szkole.

 

 

 

Konkurs Śladem Wielkich Polaków

Konkurs Śladem Wielkich Polaków3 IV 2019 roku w ZSBiO w Jarosławiu odbyła się VI edycja Wojewódzkiego Konkursu "Śladem Wielkich Polaków ". Konkurs ma na celu popularyzację wiedzy o wielkich Polakach, ich życiu i twórczości. Z uwagi na 210. rocznicę urodzin Juliusza Słowackiego, tegoroczna edycja poświęcona była temu romantycznemu wieszczowi.

Czytaj więcej: Konkurs Śladem Wielkich Polaków

Są gdzieś okna, które płoną cały czas

USą gdzieś okna, które płoną cały czasczennica klasy 1 tht, Kamila Sękowska, została laureatką III miejsca w konkursie literackim "Są gdzieś okna, które płoną cały czas". Organizatorem konkursu było II LO w Przemyślu.

Czytaj więcej: Są gdzieś okna, które płoną cały czas

Dzień otwarty

Informujemy, że Dzień Otwarty w naszej szkole odbędzie się 16 maja.

Szkołę będzie można zwiedzać w godzinach od 9.00 do 13.00.

O godzinie 10.00 w sali gimnastycznej uczniowie  zaprezentują profile i zawody z oferty szkoły.

Serdecznie zapraszamy gimnazjalistów i ośmioklasistów.

Lekcja z Bankiem Credit Agricole

Lekcja z Bankiem Credit AgricoleW dniu 04.04.2019r. w naszej szkole gościliśmy dyrektora i pracownika Banku Credit Agricole w Przemyślu. W spotkaniu z przedstawicielami Banku wzięli udział uczniowie kl. II TFR oraz kl. III TFR. Na zajęciach nasi goście zaprezentowali historię i ofertę banku, usługi bankowe dla młodych. Głównym punktem spotkania było zachęcenie uczniów do udziału w Ogólnopolskim Konkursie na projekt karty płatniczej, który trwa od 01.04.2019 do 31.05.2019r.

Czytaj więcej: Lekcja z Bankiem Credit Agricole

Targi Katowice 2019

Targi Katowice 201929 marca 2019r. odbyła się szkolna wycieczka do Katowic. Wzięło w niej udział 19 uczniów z kl. I tht, kl. III THT, kl. I TFR, kl. II TFR, kl. II zk, kl. II Fmp, kl. ITżg wraz z opiekunami p. D.Bijan, p. D. Duniewicz-Kufel. Celem wycieczki był udział w Targach Turystycznych oraz zwiedzanie Katowic. Uczniowie zobaczyli katowicki Spodek, Międzynarodowe Centrum Kongresowe, Pomnik Powstańców Śląskich oraz Muzeum Wolności i Solidarności, które zostało otwarte ku czci poległych w 1981r. górników z Kopalni „Wujek”. Czas wolny uczniowie mogli spędzić w Galerii Katowickiej.

Czytaj więcej: Targi Katowice 2019

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu