Zapraszamy do obejrzenia filmów o szkole.

Zapoznaj się z naszą ofertą zawodów i profili:

Oferta zawodów i profiliOferta zawodów i profili  Oferta zawodów i profiliOferta zawodów i profiliOferta zawodów i profiliOferta zawodów i profili

 

 

 

Wyróżnienie w Konkursie

20151130 095821

30 listopada w Przemyskiej Bibliotece Publicznej, odbyło się podsumowanie KONKURSU NA PREZENTACJĘ MULTIMEDIALNĄ. W konkursie "Bolesław Prus – dziennikarz, pisarz, społecznik" wzięły udział uczennice klasy 2 tfr: Kinga Boryło, Bernadetta Fedyk, Adrianna Popkiewicz i Wiktoria Wolańska.

Czytaj więcej: Wyróżnienie w Konkursie

Blog biblioteka

Na stronie szkoły pojawił się nowy link (biblioteka ZSUHiG) bloga czytelniczego. Szczegóły w postach.
Zapraszamy do odwiedzenia nas: http://bibliotekazsuhig.blogspot.com/

Wycieczka do Arłamowa.

9

22 października 2015r. uczniowie kl 1 Tht/gr. hotelarska wraz z opiekunami wyjechali na wycieczkę edukacyjną do słynnego w Polsce (i nie tylko), niezwykłego Hotelu **** Arłamów. Uczestnicy wycieczki  zapoznali się ze strukturą obiektu, zwiedzali i poznawali miejsca o różnym przeznaczeniu: hall recepcyjny z lobby barem, patio, dwie restauracje, kawiarnię, kompleks SPA, rekreacyjno – sportowy, ujeżdżalnię oraz rezydencję ze słynnym pokojem, w którym przebywał internowany Lech Wałęsa.

Czytaj więcej: Wycieczka do Arłamowa.

11 listopada

IMG 4307

Dnia 10 listopada, w przeddzień Święta Niepodległości, w świetlicy szkolnej odbyła się uroczysta akademia. Składający się z legionowych piosenek i nastrojowych wierszy montaż słowno-muzyczny obudził patriotyczne wzruszenia.

Czytaj więcej: 11 listopada

XIV Regionalny Konkurs Recytatorski i Poetycki im. Jerzego Hordyńskiego

2

 23 października 2015 roku w Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu odbyło się uroczyste podsumowanie XIV Regionalnego Konkursu Recytatorskiego i Poetyckiego im. Jerzego Hordyńskiego. Do udziału w eliminacjach zgłosiło się 50 uczestników.

Czytaj więcej: XIV Regionalny Konkurs Recytatorski i Poetycki im. Jerzego Hordyńskiego

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu