Zapraszamy do obejrzenia filmów o szkole.

Zapoznaj się z naszą ofertą zawodów i profili:

Oferta zawodów i profiliOferta zawodów i profili  Oferta zawodów i profiliOferta zawodów i profiliOferta zawodów i profiliOferta zawodów i profili

 

 

 

Konkurs poezji

Konkurs Wiersze Kazimierza Lindy moją inspiracją


IMG 79169 kwietnia 2015 r. w naszej szkole odbył się finał konkursu Wiersze Kazimierza Lindy moją inspiracją. Konkurs połączony ze spotkaniem autorskim zorganizowała pani Bernardyna Banaś. Prace uczestników zostały ocenione przez panią Agatę Hemon z Centrum Kulturalnego w Przemyślu i pana Sebastiana Jasińskiego, redaktora naczelnego ,,Gazety Przemyskiejˮ.

Czytaj więcej: Konkurs poezji

W teatrze Maska

WYSTĘP W TEATRZE „MASKA” W RZESZOWIE

IMG 400213.04.2015 niemieckojęzyczna grupa teatralna „Versuchskaninchen” wzięła udział w finale XVI Festiwalu Szkolnych Teatrów Obcojęzycznych, który odbył się w Rzeszowie w teatrze „Maska”. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali sztukę w języku niemieckim pt. „Karolinas Weihnachten”. Uczestnicy festiwalu prezentowali sztuki w językach: niemieckim, angielskim i hiszpańskim.

Czytaj więcej: W teatrze Maska

Happening na rynku

EKOLOGICZNY HAPPENING NA RYNKU W PRZEMYŚLU

IMG 20150320 120951Na przemyskim Rynku 20 marca 2015r. odbył się happening pod hasłem ,, Zamienmy makulaturę, szkło, plastik, elektrośmieci na witaminy dla młodzieży i dzieci”. Akcja ta została zorganizowana przez Towarzystwo Przyjaciół Przemyśla i Regionu pod patronatem prezydenta miasta i miała na celu upowszechnienie wiedzy ekologicznej wśród dzieci i młodzieży.

Czytaj więcej: Happening na rynku

Konkurs Pięknego Czytania

III miejsce w IV edycji Podkarpackiego Konkursu Pięknego Czytania w Rzeszowie

 

DSC 79961Uczennica klasy 1 TFR Aleksandra Jakubowska zdobyła III miejsce w IV edycji Podkarpackiego Konkursu Pięknego Czytania w Rzeszowie. W konkursie uczestniczyło 187 uczniów, z 67 miejscowości, ze 143 szkół województwa podkarpackiego, ze wszystkich etapów kształcenia.

Czytaj więcej: Konkurs Pięknego Czytania

Występ w Rzeszowie

WYSTĘPUJEMY W RZESZOWIE W TEATRZE „ MASKA”

Dnia 13.04.2014 niemieckojęzyczna grupa teatralna z naszej szkoły wyjeżdża do Rzeszowa do teatru „Maska” na finał Przeglądu Teatrów Obcojęzycznych województwa podkarpackiego. Aktorzy z naszej szkoły przedstawią sztukę pt.” Karolinas Weihnachten”. Podczas finału przedstawiane będą sztuki w językach: niemieckim, angielskim, hiszpańskim i francuskim. Konkurencja duża; życzymy więc powodzenia i trzymamy kciuki!!!


PS. Zachęcamy do obejrzenia krótkiego fragmentu naszego przedstawienia tutaj oraz na facebooku.

 

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu