Zapraszamy do obejrzenia filmów o szkole.

 

 

 

Europejski Dzień Języków Obcych 2018

Europejski Dzień Języków Obcych 2018Z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych przeprowadzono w naszej szkole cykl lekcji z języka angielskiego i niemieckiego rozwijających w uczniach ogólną świadomość i wiedzę językową oraz kulturową. Dzięki tym zajęciom uczniowie mogli przekonać się nie tylko o podobieństwach i różnicach w budowie języków, ale także o zbieżności w sposobie myślenia ludzi różnych narodowości.

Czytaj więcej: Europejski Dzień Języków Obcych 2018

Rajd Orłowicza

Rajd im. dr M. OrłowiczaXVIII Ogólnopolski Rajd im. dr M. Orłowicza w Przemyślu organizowany przez PTTK Przemyśl odbył się 29 września. Nie mogło nas na nim oczywiście zabraknąć. Do pokonania była trasa 18 km, a do zdobycia Suchy Obycz, 618 m n.p.m. – najwyższy szczyt powiatu przemyskiego.

Czytaj więcej: Rajd Orłowicza

Nauczyciel na medal

Szanowni Rodzice i Uczniowie!
Dziękujemy za nominację do II edycji plebiscytu Nauczyciel na medal w gazecie Nowiny24. Postaramy się nie zawieść Waszego zaufania i liczymy na głosy doceniające nasz indywidualny wkład w edukację.

Czytaj więcej: Nauczyciel na medal

V edycja Lekcje z ZUS

Drodzy uczniowie !

Rozpoczynamy V edycję „Lekcji z ZUS” w ramach projektu edukacyjnego organizowanego przez wojewódzki oddział ZUS w Rzeszowie.

Czytaj więcej: V edycja Lekcje z ZUS

Wycieczka Koła Caritas

WYCIECZKA SZKOLNEGO KOŁA CARITAS Dnia 15.06.2018r członkowie szkolnego koła Caritas działającego w naszej szkole pod opieką pani Doroty Duniewicz-Kufel oraz pani Doroty Bijan wybrali się na zasłużony odpoczynek. Uczniowie wyjazd rozpoczęli od warsztatów tworzenia pierników oraz zwiedzania Muzeum Kultury Szlacheckiej w Kopytowej koło Krosna.

Czytaj więcej: Wycieczka Koła Caritas

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu