Zapraszamy do obejrzenia filmów o szkole.

Zapoznaj się z naszą ofertą zawodów i profili:

Oferta zawodów i profiliOferta zawodów i profili  Oferta zawodów i profiliOferta zawodów i profiliOferta zawodów i profiliOferta zawodów i profili

 

 

 

Spotkanie z seniorami

7Spotkanie z seniorami marca po raz kolejny złożyliśmy wizytę pensjonariuszom Domu Dziennego Pobytu Seniora Caritas Archidiecezji Przemyskiej. Pod kierunkiem, p. Bernardyny Banaś i p. Doroty Bijan, przygotowaliśmy montaż słowno-muzyczny z okazji Święta Armii Krajowej i Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Czytaj więcej: Spotkanie z seniorami

Mistrz ortografii

Mistrz ortografii25 lutego z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego, odbył się w naszej szkole konkurs o tytuł Mistrza Ortografii ZSU-HiG w roku szkolnym 2018/2019. Laur zwycięzcy zdobyła Anita Cielewicz, a wicemistrzem została Julia Bajdiuk.

Czytaj więcej: Mistrz ortografii

IX Konkurs Fryzjerski

DniIX Konkurs Fryzjerskia 12 grudnia 2018 roku odbył się w Naszej Szkole IX Konkurs Fryzjerski pt. „Kobieta w niepodległej Polsce 1918 2018 - Niepodległość jest kobietą”. W konkursie wzięło udział 18 uczniów z klas 1-3.

Czytaj więcej: IX Konkurs Fryzjerski

Jasełka szkolne

Jasełka szkolne21 grudnia 2018 roku Szkolne Koło Caritas zorganizowało w naszej szkole jasełka. Aktorzy przedstawienia przypomnieli wydarzenia związane z przyjściem na świat Pana Jezusa. Całość wypełniały kolędy i pastorałki śpiewane anielsko przez nasze koleżanki.

Czytaj więcej: Jasełka szkolne

Jasełka w Domu Seniora

Jasełka22 stycznia 2019 roku członkowie koła Caritas byli ze świąteczną wizytą w Domu Dziennego Pobytu Seniora Caritas Archidiecezji Przemyskiej. W podziękowaniu za gościnę odegraliśmy jasełka. Świąteczną atmosferę współtworzyły wspólnie z naszymi przyjaciółmi śpiewane kolędy.

Czytaj więcej: Jasełka w Domu Seniora

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu