Zapraszamy do obejrzenia filmów o szkole.

 

 

 

Kolejny Sukces Michała

Kolejny Sukces MichałaUczeń klasy 3zwf, Michał Kawa, został laureatem II miejsca w konkursie literackim "Są gdzieś okna, które płoną cały czas". Konkurs zorganizowany był przez II LO w Przemyślu.

Czytaj więcej: Kolejny Sukces Michała

Srebro dla ZSU-HiG

Srebro dla ZSU-HiGW dniu 24.05.2018 r. zakończyła się kolejna edycja Szkolnej Ligi Strzeleckiej 2017/2018. W trakcie rozgrywania międzyszkolnych zawodów odbyło się IX rund strzeleckich – 7 rund z karabinków pneumatycznych i 2 z karabinków sportowych.

Po całorocznej, zaciętej rywalizacji, reprezentanci Zespołu Szkół Usługowo – Hotelarskich i Gastronomicznych

Czytaj więcej: Srebro dla ZSU-HiG

Dzień Żołnierzy Wyklętych - film

Do opublikowanego wcześniej artykułu Dzień Żołnierzy Wyklętych dołączamy filmik (zmontowany przez ucznia kl. 3 Frt Andrzeja Fedczaka) z zarejestrowaną akademią. W uroczystości uczestniczyły wybrane klasy; teraz wszyscy mają możliwość obejrzenia filmowej relacji z akademii. Zapraszamy do obejrzenia filmu.

 

Wycieczka w Pieniny

Wycieczka w PieninyW dniach 17 i 18 maja 2018 młodzież klasy 2TZG i 3TZG w ramach warsztatów biologicznych EKO- zorientowani uczestniczyli w wycieczce w Pieniny. Nasze spotkanie z Pieninami rozpoczęliśmy 17 maja od wejścia na Trzy Korony skąd podziwialiśmy panoramę gór, skalne urwiska i płynący w dole Dunajec. Zapoznaliśmy się z historią i walorami przyrodniczymi Pienińskiego Parku Narodowego.

Czytaj więcej: Wycieczka w Pieniny

Podsumowanie praktyk zagranicznych

12PODSUMOWANIE ZAGRANICZNYCH PRAKTYK ZAWODOWYCH kwietnia 2018r w Zespole Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu odbyło się uroczyste podsumowanie Projektu „Moje doświadczenie dziś moim atutem w przyszłości”. Realizowany od września 2016 do czerwca 2018 na zasadach Erasmus+, projekt w całości finansowany był ze środków programu PO WER. W uroczystości wzięli udział: przedstawiciele władz miasta i Wydziału Edukacji, dyrektorzy przemyskich szkół, osoby współpracujące przy realizacji projektu oraz dyrekcja, nauczyciele, uczniowie i rodzice ZSU-HiG.

Czytaj więcej: Podsumowanie praktyk zagranicznych

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu