Drobnoustroje a nasze zdrowie

Drukuj
Opublikowano

POWER UE poziom logo

Drobnoustroje a nasze zdrowie, - warsztaty w PWSW

W ramach projektu „ Moje doświadczenie dziś moim atutem w przyszłości” realizowanego przez ZSU-HiG, w dniu 19.12.2017r. odwiedziliśmy Instytut Nauk Technicznych PWSW w Przemyślu. Grupa 18 osobowa wyjeżdżającą na staż zagraniczny do Irlandii, wzięła udział w wykładzie i warsztatach mikrobiologicznych na kierunku Bezpieczeństwo i Produkcja Żywności. Celem warsztatów było wskazanie uczniom dalszej ścieżki edukacyjnej i rozwoju zawodowego.

Zajęcia będące elementem przygotowania zawodowego, poprowadził prof. dr hab. Wiesław Barabasz. Nasza młodzież wzięła udział w prelekcji pt. Drobnoustroje, a nasze zdrowie, miała również możliwość dowiedzenia się, a nawet oglądania pod mikroskopem, różnych preparatów mikrobiologicznych. Była to świetna okazja zobaczenia różnych form mikroorganizmów zarówno pożytecznych, szkodliwych i chorobotwórczych. Uczniowie zostali również zapoznani z bazą edukacyjna uczelni.

  Drobnoustroje a nasze zdrowie, - warsztaty w PWSWDrobnoustroje a nasze zdrowie, - warsztaty w PWSWDrobnoustroje a nasze zdrowie, - warsztaty w PWSWDrobnoustroje a nasze zdrowie, - warsztaty w PWSWDrobnoustroje a nasze zdrowie, - warsztaty w PWSWDrobnoustroje a nasze zdrowie, - warsztaty w PWSWDrobnoustroje a nasze zdrowie, - warsztaty w PWSWDrobnoustroje a nasze zdrowie, - warsztaty w PWSWDrobnoustroje a nasze zdrowie, - warsztaty w PWSWDrobnoustroje a nasze zdrowie, - warsztaty w PWSWDrobnoustroje a nasze zdrowie, - warsztaty w PWSW

 

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu