Artykuły

Drukuj
pasek

Stylizacja paznokci

paznokcie1
paznokcie2
paznokcie3
paznokcie4

Fakt, że stylizacja paznokci nie jest tylko chwilowym trendem, jest oczywisty. Kobiety na całym świecie ozdabiają pazurki metodą żelową, akrylową, hybrydową i wieloma innymi, bo ta gałąź kosmetyki nieustannie się rozwija i proponuje nam coraz to nowsze i ciekawsze rozwiązania. A Polki z pewnością wyróżniają się na tle Europejek.

 

Dzisiejsze metody stylizacji dalekie są od sztucznych, klejonych tipsów, a stylistki paznokci z prawdziwego zdarzenia potrafią w naturalny, elegancki sposób ozdobić nasze dłonie. Teraz każda kobieta może mieć piękne, zadbane paznokcie. Wśród wielu pokutujących opinii najpopularniejszy jest mit, że stylizacja niszczy paznokcie. Owszem, żeby żel czy akryl dobrze trzymał się naturalnej płytki, należy ją odpowiednio przygotować. Ale prawidłowe przygotowanie nie ma nic wspólnego z pracą pseudostylistek, które spiłowują za dużo i nieodpowiednimi pilnikami myśląc, że to zapewni lepszą przyczepność. A dobrze wyszkolony specjalista takich błędów nie popełnia, bo prawidłowo przygotowana płytka ma być tylko zmatowiona. a nie zdarta do łożyska. Po prawidłowo wykonanym zabiegu przez długi czas można cieszyć się pięknymi, zadbanymi paznokciami. W tym czasie praktycznie nic nie trzeba przy nich robić, jedynie pamiętać o ich regularnym dopełnianiu w zależności od szybkości wzrostu. A w sytuacjach kryzysowych bezbarwny lakier na chwilę odświeży ich wygląd. Oferowane nam przez przemysł kosmetyczny metody stylizacji paznokci dają takie możliwości, że każda z nas znajdzie coś dla siebie. I z pewnością dobrze wykonany zabieg pozwoli cieszyć się estetycznym wyglądem dłoni i przede wszystkim jest ogromną wygodą!


Zajęcia w wymiarze 30 godzin odbywają się w szkole oraz w terenie. Zgrupowane są w bloki kilkugodzinne, umożliwiające realizację zabiegu w pełnym zakresie. Uczestnictwo w zajęciach udokumentowane jest na świadectwie szkolnym oraz specjalnym certyfikatem, potwierdzającym nabycie przez ucznia określonej wiedzy i umiejętności, podpisanym przez osobę prowadzącą oraz dyrektora szkoły.

Zespół Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu